Děkujeme všem našim klientům a partnerům za důvěru, prověřenou časem….

Další naši spokojení klienti: 

INSTAND, z. ú.  ABET HOLDING, a.s.  S group holding, a.s.   Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje 
CNC TVAR s.r.o.  LENAM s.r.o.  INISOFT, s.r.o. Čmelák, o. s.  D&D SECURITY, a.s.  Liberecký kraj  Komerční realitní s.r.o.
iQLANDIA • Realsan Group SE  NOBLESS RESORT  Penzion Jizerky  Obec Kryštofovo Údolí   Město Hrádek nad Nisou

Napsali o nás
Požádali jsme některé naše klienty o vyjádření k naší vzájemné spolupráci.

Zdeněk Okleštěk
Zdeněk Okleštěk
DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Read More
"Jakožto velká společnost vyrábíme již několik let vlastní interní časopis. Dlouho jsme dělali vše, včetně jeho grafického zpracování, vlastními silami. Stálo nás to spoustu času i úsilí, a přesto časopisu stále chyběla tvář. Požádali jsme o spolupráci studio Toscani, které pro nás již dříve připravovalo firemní profil, náborové a další propagační materiály. Nejenom že časopis v rukách paní Kačerové "prohlédl a ožil", ale díky velmi pružné spolupráci probíhá jeho grafická příprava i tisk velice hladce. Studio nám pomohlo od činností, ve kterých jsme nebyli odborníky, stejně jako nás zbavilo velké porce stresu. Kdybych měl shrnout výhody naší spolupráce do třech bodů, uvedl bych: Tvůrčí invence, pružnost, prozákaznický přístup."
Bc. Marcela Drotárová, DiS.
Bc. Marcela Drotárová, DiS.
INSTAND, o. s.
Read More
"S firmou Toscani jsme spolupracovali na několika grafických zakázkách (výroční zprávy, pozvánky, PF...). S výsledkem jsme byli spokojeni a také jednání bylo vždy vstřícné a rychlé."
Petra Kupská
Petra Kupská
ALFAVARIA Group s. r. o.
Read More
"Schopnost nápaditě zachytit a zpracovat naše požadavky, k tomu vstřícný přístup, rychlost a další doplňkové služby – to jsou hlavní důvody, proč jsme již roky spokojeným zákazníkem reklamního a grafického studia TOSCANI. Držíme palce a doufáme, že se vám podaří udržet vysoko nastavenou laťku i pro další léta naší spolupráce."
Ing. Martin Pirek
Ing. Martin Pirek
Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec
Read More
"Severochema spolupracuje s firmou Toscani dlouhodobě v oblasti návrhů a realizace tiskovin, etiket, POS materiálů a dalších reklamních aktivit.
Na vzájemné spolupráci nejvíce oceňujeme flexibilitu, rychlost a kvalitu dodávek. V dnešní hektické době šibeničních termínů je důležité mít možnost se spolehnout na dodavatele, který vám dokáže "vytrhnout trn z paty."
Ondřej Paclt
Ondřej Paclt
S group holding, a.s.
Read More
"S firmou Toscani pravidelně spolupracujeme již dlouhá léta a jsme velice spokojeni. Kvalita služeb je na vysoké úrovni, zakázky plní v termínu
a s maximální ochotou. Efektivně zvládají i spěšné objednávky, oceňujeme u většiny zakázek kreativní přístup."
Jiří Procházka
Jiří Procházka
ABET HOLDING, a.s.
Read More
"Spolupráce s firmou Toscani je pro nás vždy příjemná, neboť reagují na naše objednávky rychle, profesionálně a v dobré cenové relaci. Je nutné zdůraznit i osobní přístup ke klientovi, který zaručuje, že obdržíme opravdu to co bychom si představovali. Spokojenost z naší strany je tedy na místě."
Petr Minařík
Petr Minařík
MOCCA, spol. s r.o.
Read More
"Se společností TOSCANI spolupracujeme více jak 14 let. Asi nebude potřeba, abych se rozepisoval, protože sama tato doba svědčí o tom, že jsme se společností TOSCANI spokojeni jak po stránce kvalitativní, tak i po stránce vzájemného porozumění. Její práce je vždy odváděna se 100% nasazením a v duchu zadané práce. Pevně věříme, že společnost TOSCANI bude i do budoucna takovou, jaká je a její profesionalita bude odrazem naší spokojenosti. Takže ještě jednou díky a brzy na viděnou u další zakázky."
Previous
Next

TOSCANI

reklamní a grafické studio • tiskárna
Americká 631/42 • 460 10 Liberec III

ORIENTAČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá 8:30 - 12:00 / 13:00 - 15:30
Osobní schůzky sjednávejte dopředu.

KONTAKT

+420 604 187 910
info@toscani.cz