O NÁS

PORTFOLIO

NAŠI KLIENTI

KONTAKT

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

TISK

novinka

Ukázky naší práce pro vybrané klienty

(pro zobrazení klikněte na logo firmy)

Další naši spokojení klienti: BATIMA, spol. s r.o. OKO-OPTIK, a.s. INSTAND, z. ú. ABET HOLDING, a.s. S group holding, a.s. ART CAFÉ    Profi point, s.r.o. Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, p. o. CNC TVAR s.r.o. LENAM s.r.o. INISOFT, s.r.o.
Čmelák, o. s. D&D SECURITY, a.s. Liberecký kraj REALITY PLUS - Komerční realitní s.r.o. TECHNICKÉ MUZEUM LIBEREC iQLANDIA

MASiF NOBLESS RESORT Restaurace Radniční sklípek Penzion Jizerky CzechTourism Obec Kryštofovo Údolí   Město Hrádek n/N Město Frýdlant   Pregis

Napsali o nás

 

Požádali jsme některé naše klienty o vyjádření k naší vzájemné spolupráci.

 

 

 

 

 

"Se společností TOSCANI spolupracujeme více jak 14 let. Asi nebude potřeba, abych se rozepisoval, protože sama tato doba svědčí o tom, že jsme se společností TOSCANI spokojeni jak po stránce kvalitativní, tak i po stránce vzájemného porozumění. Její práce je vždy odváděna se 100% nasazením a v duchu zadané práce. Pevně věříme, že společnost TOSCANI bude i do budoucna takovou, jaká je a její profesionalita bude odrazem naší spokojenosti. Takže ještě jednou díky a brzy na viděnou u další zakázky."

 

Petr Minařík

MOCCA, spol. s r.o.

 

 

 

 

 

 

 

"Jakožto velká společnost vyrábíme již několik let vlastní interní časopis. Dlouho jsme dělali vše, včetně jeho grafického zpracování, vlastními silami. Stálo nás to spoustu času i úsilí, a přesto časopisu stále chyběla tvář. Požádali jsme o spolupráci studio Toscani, které pro nás již dříve připravovalo firemní profil, náborové a další propagační materiály. Nejenom že časopis v rukách paní Kačerové "prohlédl a ožil", ale díky velmi pružné spolupráci probíhá jeho grafická příprava i tisk velice hladce. Studio nám pomohlo od činností, ve kterých jsme nebyli odborníky, stejně jako nás zbavilo velké porce stresu. Kdybych měl shrnout výhody naší spolupráce do třech bodů, uvedl bych: Tvůrčí invence, pružnost, prozákaznický přístup."

 

Zdeněk Okleštěk

DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.

 

 

  

 

 

"Spolupráce s firmou Toscani je pro nás vždy příjemná, neboť reagují na naše objednávky rychle, profesionálně a v dobré cenové relaci. Je nutné zdůraznit i osobní přístup ke klientovi, který zaručuje, že obdržíme opravdu to co bychom si představovali. Spokojenost z naší strany je tedy na místě."

 

Jiří Procházka

ABET HOLDING, a.s.

 

 

 

 

 

 

 

"S firmou Toscani pravidelně spolupracujeme již dlouhá léta a jsme velice spokojeni. Kvalita služeb je na vysoké úrovni, zakázky plní v termínu
a s maximální ochotou. Efektivně zvládají i spěšné objednávky, oceňujeme u většiny zakázek kreativní přístup."

 

Ondřej Paclt

S group holding, a.s.

 

 

 

 

 

 

 

"Severochema spolupracuje s firmou Toscani dlouhodobě v oblasti návrhů a realizace tiskovin, etiket, POS materiálů a dalších reklamních aktivit.
Na vzájemné spolupráci nejvíce oceňujeme flexibilitu, rychlost a kvalitu dodávek. V dnešní hektické době šibeničních termínů je důležité mít možnost se spolehnout na dodavatele, který vám dokáže "vytrhnout trn z paty."

 

Ing. Martin Pirek

Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec

 

 

 

   

 

 

 

 

"Přišla jsem na doporučení jako klientka s jasným názorem a požadavkem na jednoduché, inteligentní a vtipné logo. Ovšem s o poznání méně jasnou představou, jak to má vypadat. Toscaniovci tu puzzle poskládali a pro mě je naprosto dokonalá. Vracím se a vracet se určitě budu.

Doporučuji a děkuji."

 

Mgr. Dagmar Havelková

Ranní ptáče

 

 

 

 

 

 

 

"Schopnost nápaditě zachytit a zpracovat naše požadavky, k tomu vstřícný přístup, rychlost a další doplňkové služby – to jsou hlavní důvody, proč jsme již roky spokojeným zákazníkem reklamního a grafického studia TOSCANI. Držíme palce a doufáme, že se vám podaří udržet vysoko nastavenou laťku i pro další léta naší spolupráce."

 

Petra Kupská

ALFAVARIA Group s. r. o.

 

 

 

 

 

 

 

 

"S firmou Toscani jsme spolupracovali na několika grafických zakázkách (výroční zprávy, pozvánky, PF...). S výsledkem jsme byli spokojeni a také jednání bylo vždy vstřícné a rychlé."

 

Bc. Marcela Drotárová, DiS.

INSTAND, o. s.

 

 

 

 

 

 

 

 

"Se společností Toscani spolupracujeme dlouhodobě, v širokém záběru a... rádi. Stojí za designem našich webových stránek, za celkovými návrhy reklamního autobusu a tramvaje DPMLJ, nebo autobusu Busline. Ateliéru Toscani jsme svěřili návrhy všech plakátů prezentujících Radio Contact, např. v rámci Roadshow s předními českými interpety a kapelami i další sezónní nebo cílené programové akce. Využíváme spolupráci pro přípravu web banerů pro tiskové zprávy, obchodních materiálů, návrhy grafiky reklamních roll-upů atd. Ceníme si profesionality a rychlosti služeb, dobrých cen, zároveň však i příjemného lidského přístupu. Díky a těšíme se na další společné projekty..."

 

Jan Požický

Radio Contact Liberec, spol. s r.o.

 

 

© All rights reserved   l   2015   l   Toscani

TOSCANI

reklamní a grafické studio • tiskárna

Americká 631/42

460 10 Liberec III

 

 

+ 420 604 187 910

IČ: 67231403

DIČ: CZ7403272602

 

po-pá 8:30 - 17:00

osobní schůzky prosíme hlašte předem,

jiný termín je možný po domluvě